הצג נושאים ללא תגובות | הצג נושאים פעילים

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Flow Simulation
הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2010, 18:39 
New Visitor
New Visitor

שלום לכולם, אני צריך להכין סימולציה של זרימה בצינור בעל קוטר משתנה. לאחר חיפוש מאסיבי אחר Solidworks עם Flow Simulation, בשעה טובה מצאתי במחשבים של מכללת אפקה. לצערי יש חסימה ואין אפשרות להכנס ל"יוטויב", מה גם שזו ההתנסות הראשונה שלי עם  Flow Simulation, אני מוצא את הסרטונים ב"יוטויב" לא ברורים לי מספיק. אני לא יודע מה סדר הפעולות הנכון על מנת לבנות ולהריץ סימולצית זרימה. כאשר אני מגדיר "lids" ואח"כ מנסה לקבוע תנאי התחלה, התוכנה רושמת לי : Face<1> is not laying on the boundary between solid and fluid region. כאמור אני לא מצאתי שום קובץ tutorial ואני אשמח לכל עזרה ועצה ואפילו להפגש עם מישהו לשיעור פרטי ע"מ ללמוד איך עושים זאת. תודה רבה רבה. אלדד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Flow Simulation
הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2010, 20:11 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

הי אלדד. לפי הודעת שגיאה, נרא לי, יש  בעיה בגיאומטרייה ותוכנה לא מקבלת V.C. של זרימה. קשה להגיד, מה הסיבה המדויקת, כי כמו שהסברת, VENTURY TUBE פשוט, ניתן לפתור אפילו ב-EXPRESS. אם, אתה סטודנט באפקה, יש לך מרצה ד"ר עידית אברהמי-אחלא של בן אדם, תבוא לשעות קבלה שלה, איך שאני מכיר אותה, תמיד שמחה לעזור לסטודנטים וגם מומחית CFD. אם זה פרויקט תעשייתי, שאתה לקחת על עצמך-עדיף להזמין אצל קבלן משנה ולא להסתבך, כי אתה הולך לבזבז זמן על סתם. בברכה, NEO.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: