הצג נושאים ללא תגובות | הצג נושאים פעילים

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סרטון אנליזה של מארז אלקטרוני בעזרת FLOW
הודעהפורסם: 09 ינואר 2010, 00:07 
Expert
Expert
סמל אישי של המשתמש

ביצוע אנליזה תרמית למארז אלקטרוני ע"י FLOW, פתרון תרמי לכל מהנדס זיווד אלקטרוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סרטון אנליזה של מארז אלקטרוני בעזרת FLOW
הודעהפורסם: 09 ינואר 2010, 11:27 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

הכל זה טוב ויפה. השאילה, היא, עד כמה התוכנה מדמה את המציאות ותוצאות שלה מדויקות. מישהו עשה השוואת תוצאות של FLOW עם ניסוי? או מול תוכנה אחרת+ניסוי. במארזים אלקטרוניים אפשר להעריך טמפרטורה בקופסה על סמך ניסיון. יש מקרים שיש לך דרישות דיוק, ברמת של מעלות, שניסיון כבר לא יכול להבטיח את תנאי עבודה לפי דרישה מדויקת. מה הדיוקים של FLOW, שיכולות לעזור למהנדס זיווד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סרטון אנליזה של מארז אלקטרוני בעזרת FLOW
הודעהפורסם: 09 ינואר 2010, 23:53 
Expert
Expert
סמל אישי של המשתמש

הי Neo. אני כבר שנה וחצי עובד עם FLOW. מערכת פשוטה בשימוש, מבוססת על solver של FLOWTHERM (שאיתו עובדים חצי מקבלני CFD בארץ) ויציבה מאוד בהרצות. יש בעיות, ש-FLOW פשוט לא בנויה אליהם, כמו בעיות MultiPhysics . אם רוב הבעיות שלך, MultiPhysics, המערכת לא מתאימה לך. אבל אם אתה מתעסק בזיווד אלקטרוני-זה אידיאלי. FLOW אוכל את הבעיות על ארוחת בוקר. אני לא עשיתי ניסויים מדידה, אין לי מכשירים כאלו בעבודה, אבל אני מכיר אנשים שמתעסקים ב-CHIP DESIGN וזיווד, ויש להם מעבדות מדידה, הם דווקא קיבלו אימות די יפה. כל הנושא של דיוקים.... יש משפט, שאני אוהב מאוד:" אתה רוצה לעשות משהו טוב, תעשה את זה לבד". זה נכון לכל דבר. יותר טוב ממך, מהנדס זיווד, שתכנן את המארז אלקטרוני-אף אחד לא יודע. אתה יודע בעצמך, איזה רכיבים יותר קריטיים, איזה פחות, ועם כלי CFD ביד, נרא לי, אתה מסודר מכל הכיוונים, כי מקבל את כל התמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: