הצג נושאים ללא תגובות | הצג נושאים פעילים

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: cant mesh
הודעהפורסם: 23 פברואר 2010, 18:46 
New Visitor
New Visitor

יש לי סולידורק 2009 כאשר אני מנסה לעשות MESH לדברים פשוטים התוכנה מחזירה לי: "Surface mesh successful.Volume mesh failed.Reducing element size can help." הורדתי את גודל האלמנטים ל0.1 גאשר המידה הקטנה ביותר בשירטוט היא 3 ממ מצב סרטוט לדוגמא אני מתייאש מה אני יכול לעשות? תודה!!!

קבצים מצורפים:
הערה לקובץ: יש לשנות סיומת לsldprt
Part31.zip [166 KiB]
הורד 361 פעמים
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: cant mesh
הודעהפורסם: 23 פברואר 2010, 21:15 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

זיו. שמת קובץ פגום, לא מצליח לפתוח אותו. תנסה לעשות לו עוד פעם ZIP או RAR. NEO PS.   לקחתה קובץ SOLID, עשיתה לו סיומת ZIP????      יש ב-SOLID פונקציית  PACK AND GO   , תפתח קובץ, תלחץ על  FILE   -PACK AND GO תשמור אותו ב-ZIP שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 00:07 
New Visitor
New Visitor

Neo כתב:
זיו. שמת קובץ פגום, לא מצליח לפתוח אותו. תנסה לעשות לו עוד פעם ZIP או RAR. NEO PS.   לקחתה קובץ SOLID, עשיתה לו סיומת ZIP????      יש ב-SOLID פונקציית  PACK AND GO   , תפתח קובץ, תלחץ על  FILE   -PACK AND GO תשמור אותו ב-ZIP שם.
אני פשוט שיניתי את הסיומת... זה נבע ממהלך מיואש להעלות קובץ כאשר הוא האתר לא קיבל שום קידומת אחרת ומחוסר זמן... אני חדש כאן:-) השגיאה הופיעה גם להרבה מאוד קבצים אחרים תודה!!!

קבצים מצורפים:
הערה לקובץ: עכשיו זה קובץ זיפ לחלק
Part31.zip [69.05 KiB]
הורד 355 פעמים
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 10:08 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

הי זיו. המלצה כללית, אם אתה לא יודע, מה השפעות של כל אחד מפרמטרים על רשת, אל תשחק איתם. לך על ברירה DEFAULT. זה תמיד יותר פשוט, ועובד יותר טוב. NEO

קבצים מצורפים:
meshed.zip [89.97 KiB]
הורד 326 פעמים
simple_mesh.JPG
simple_mesh.JPG [ 235.22 KiB | נצפה 6206 פעמים ]
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 10:44 
מוזר זה לא הצליח לי על ברירת מחדל... אני אנסה על שאר הדגם היום שוב אבל זה לא הצליח לי על אף אחד מהם, יכול להיות בעיית תוכנה? תודה! בנוסף בגלל איזו סיבות MESH יכול להיכשל?

חזור למעלה

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 11:10 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

ראיתי הגדרות MESH ששמת. תסתכל בעצמך. השתגעת  . CURVATURE BASED MESH על מודל מרובע? גודל אלמנט 0.28mm? אצלי מחשב לא הכי חלש, DELL PRECISION-פשוט מת.  אי אפשר לאנוס את התוכנה. כך STANDART MESH, גודל אלמנט בערך 3 מ"מ. תנסה.

קבצים מצורפים:
wrong_mesh_parameters.JPG
wrong_mesh_parameters.JPG [ 18.14 KiB | נצפה 6203 פעמים ]
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 13:51 
New Visitor
New Visitor

Neo כתב:
ראיתי הגדרות MESH ששמת. תסתכל בעצמך. השתגעת  . CURVATURE BASED MESH על מודל מרובע? גודל אלמנט 0.28mm? אצלי מחשב לא הכי חלש, DELL PRECISION-פשוט מת.  אי אפשר לאנוס את התוכנה. כך STANDART MESH, גודל אלמנט בערך 3 מ"מ. תנסה.
ניו שיניתי את ההגדרות אחרי שראיתי שזה לא עובד על רגיל. היום הלכתי למחשב אחר( s.p.4.0) ושם הוא הצליח לעשות MESH,     חזרתי עם אותו הקובץ למחשב שלי(s.p. 5.1) והוא לא מצליח לעשות לו MESH.      אני משתמש באותו הSTUDY ועושה שוב MESH כך שההגדרות לא משתנות.           מצב הקובץ אחרי PACK AND GO

קבצים מצורפים:
הערה לקובץ: אחרי pack and go
cant mesh.zip [692.99 KiB]
הורד 394 פעמים
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 18:26 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

זה דומה מאוד לבעיית סיסטם. יש לי תחושה שאתה עובד ברשת, וה-USER שלך שמוגדר ברשת, הוא דפוק. או שבעיה בכרטיס רשת. במצב הזה, אפילו פורמט של המחשב לא תעזור לך. אז אתה יכול לעשות כמה דברים, 1). לבדוק התנהגות המחשב דרך Process Explorer. http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx 2). תבקש מאיש סיסטם, שיאפס USER שלך ברשת, וייצור חדש. אין מה להאשים את SOLID במצב של בעיות סיסטם. ברגע, שאתה מרשת, SOLID מאבד את הקישוריות שלו עם שרת הרישיונות ב-SERVER. מקווה שזה יעזור. יוסי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 19:23 
New Visitor
New Visitor

Yossi כתב:
זה דומה מאוד לבעיית סיסטם. יש לי תחושה שאתה עובד ברשת, וה-USER שלך שמוגדר ברשת, הוא דפוק. או שבעיה בכרטיס רשת. במצב הזה, אפילו פורמט של המחשב לא תעזור לך. אז אתה יכול לעשות כמה דברים, 1). לבדוק התנהגות המחשב דרך Process Explorer. http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx 2). תבקש מאיש סיסטם, שיאפס USER שלך ברשת, וייצור חדש. אין מה להאשים את SOLID במצב של בעיות סיסטם. ברגע, שאתה מרשת, SOLID מאבד את הקישוריות שלו עם שרת הרישיונות ב-SERVER. מקווה שזה יעזור. יוסי
אני ביקשתי מאנשי התמיכה שלנו לאפס לי את היוזר נראה מחר מה זה יעשה... בכל מקרה לאחר שינויי גיאומטרייה והתייעצות עם תומך של סוליד (ואדים) הצלחתי לעשות MESH אבל אחרי הרבה מניפולציות שבמחשב אחר לא עשיתי... אבל נגיד ועברתי את שלב הרישות, עכשיו יש לי עוד שגיאה: " nable to open master control file. to define problem name, use characters supported by O.S." מצב קובץ תמונה מקווץ

קבצים מצורפים:
הערה לקובץ: שגיאה חדשה
last.zip [132.12 KiB]
הורד 339 פעמים
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2010, 22:08 
Professional
Professional
סמל אישי של המשתמש

שמע. אנשי תמיכה של סוליד מחזקים את דבריי, יש לך בעיית סיסטם. ואין לך לאיפה להתקדם עד שאתה לא פותר את הבעיה שלך. אפילו הודעת שגיאה, שנתן לך SOLVER, הוא כותב "UNABLE TO ...SUPPORTED BY O.S.".  OPERATING SYSTEM. אין לך כרגע, לאיפה להתקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: